menu
/
Wczytuję

3 kierunki aranżacji? 10 doznań.


W pomieszczeniu!

Abstrakcja i starocie – to specjalna mieszanka wnętrzarska, która oferuje 2 rodzaje wrażeń: zachłyśnięcie się dawnymi epokami oraz współczesną sztuką malarską. Od kreski, po nałożenie farb – całość aranżacji tworzy 1 doskonały obraz, tego wszystkiego, co w wizualizacji dorównuje sile wodospadu. Nowoczesne projekty obrazów odnajdują bowiem miejsce przy klimatycznych drewnianych wykończeniach, a w dobie poszukiwań ciekawych rozwiązań designerskich, wróżą motywację do aktywności i pracy.

Założenia mixów:

  1. Jednolitość kolorystyczna.
  2. Łagodne wyczucie stylu.
  3. Dojrzałość artystyczna projektu.

Art. przy ścianach!

Na początku ścieżki designerskiej liczą się zgromadzone przedmioty, warunki panujące w domu, meble, ściany i dodatki w postaci obrazów. Do brązów wnikają więc:

- pomarańczowa kula słonecznych Zachodów Słońca, ale także specyfika maźnięć pędzlem na wolnej przestrzeni składającej się z przygotowanego  płótna.

Naturalność pracy artystycznej, duży format, stara – zabytkowa rama – i efekt gwarantowany.

Dlatego, w ujęciu urządzania wnętrz, wartością dodaną pozostaje pomysł, charakter stylu życia, otaczanie się wartościowymi inspiracjami.

Miejsce na obraz!

Sztuka – zmusza do ciągłej refleksji, dyskusji, odbioru treści, a także stanowi budulec danego klimatu. Większość ludzi na całym świecie otacza się nią, gdyż wierzy w siłę przenikania się trendów, mody, myśli malarza.

W połączeniu do rodzinnej atmosfery, przytulności wnętrza, oryginalności wyrazu siebie, prezentacji osobistego gustu, pasji i zamiłowań artystycznych - stawiasz wszystko na piękny obraz. Dbasz o szczegóły, które zapewniają inną jakość życia, tło do codziennej pracy, impuls przy porannym piciu kawy, smaku obiadu i blasku pachnących świec - podczas romantycznej kolacji. Teraz, dzięki przyłożeniu do ściany obrazu, najbliższe otoczenie przyciąga Cię do zgłębiania historii sztuki, która odzwierciedla uroki bijące nutką art. z dziennego salonu.