menu
/
Wczytuję

Sekret gustownego eklektyzmu. Sztuka przybicia obrazu.


Spójrz na obraz, odkryj w nim sztukę malowniczego ujęcia”

W eklektyzmie!

O ile lubisz wielkie zamieszanie stylistyczne, połączenia antycznych mebli z nowoczesnymi dodatkami i przykładasz znaczenie do malowniczych obrazów, to eklektyzm – stanowi najlepsze rozwiązanie  z  zakresu aranżacji  wszystkich wnętrz. Wystarczy bowiem, że farby wprawiają w ruch koła ściennej Galerii, a dom i mieszkanie - podmieniają w muzealną wystawę. Bogactwo wzorów dotyka m.in. projektów dawnych  - masywnych  - mebli i niesie siłę  przyłożenia do nich pięknych obrazów. W promocji sztuki art. -  spore znaczenie odgrywa też masywna rama, która wymaga wyczucia  kolorystycznego, odpowiedniej grubości oraz dobrego „smaku”. Modny design otwiera zawsze drzwi na pomieszczenia, w których tętni rodzinne życie, a unikalne i odmienne style dążą do 1 wytwornego scalenia.

Od skrajności do unikalności!

O ile wyobrażasz sobie życie w różnych epokach i czytasz o nich w modnych książkach, o tyle eklektyzm wspomaga proces gustownej aranżacji, pozwala poukładać w 1 logiczną całość: lata 20, 30, 40, 50, 80 – te i zmusza do artystycznej refleksji. Dlatego umiejętność urządzania wnętrz wspomaga pracę każdego architekta, wymusza nowe rozwiązania, a także pokazuje kierunek designerski. Przy modnym obrazie znajduje się miejsce na klimatyczne: miedziane lampy, wzorzyste dywany, rzeźbione stoły, drewniane i lśniące  - od skrajnie nowoczesnej płyty – meble, kanapy z kolorowymi obiciami oraz stylowe biblioteczki. Bo unikalność, to wybór przedmiotów, z pewną współczesną historią.

W przełamaniu kolorów!

Nasze pokolenie dąży  do przyłożenia nietuzinkowych  trendów mody, ale sztuka pokazuje nowe dogodne rozwiązania, które przypominają gustowny mikser. Oto do łask powracają babcine meble, firanki, ramy, ciężkie zasłony i równolegle -  błyszczące od bieli - marmurowe stoliki. W takim otoczeniu ściana sprzyja więc prezentacji różnych obrazów, które  - w XXI wieku - układasz przy sobie podobnie do rozdania starych kart. W grę o design wkracza wizja artysty, paleta barw, kolor podłoża, ponieważ efekt końcowy kojarzy się z wypełnieniem przestrzeni idealnej dla sztucznego tworzywa, po pachnące drewniane belki.  

Co gwarantuje Galeria obrazów:

  1. Nowy odcień na ścianie.
  2. Połączenie art. z meblami.
  3. Pokaz modnych zainteresowań artystycznych.
  4. Eklektyzm – jako ciekawe rozwiązanie designerskie.

Spróbuj z nami!