menu
/
Wczytuję

Sztuka podporą dla artystycznych inspiracji? Tylko u nas!


Artystyczny kubek!

Smak porannej kawy to już światowy rytuał  przygotowany z przymiarkami do eleganckiego kubka. Dlatego, o ile lubisz rzeczy nietypowe, podpierasz wszystkie pasje nową inspiracją z zakresu sztuki. Obraz na kubku, 1 na 100000, to specjalność artystów, którzy tworzą unikalne projekty. Specjalnością artystyczną  pozostaje dostarczanie wyjątkowych przeżyć. To przy kubku gorącej – czarnej -  kawy, zapachowej – miętowej - herbaty, malinowego soku – czy wody mineralnej – wszystko nabiera nowych sił i energii - tak potrzebnych do wejścia na wysokie obroty codziennego życia.

Unikalność obrazu!

Przedmioty z nutką art. – zasługują na szczególne wyróżnienie, gdyż to dzięki nim wybijasz  się w zaciszu domu, bądź w każdym zakładzie pracy. Bo unikalność formy, niepowtarzalność wzoru - potwierdzają zawsze talent artysty. A marka, którą tworzysz przyciąga do dyskusji fanów dobrej sztuki. Oryginalność przekazu treści podpierasz zdjęciem z obrazu, ale także pomysłowym – napisem, który - przy klasycznym ujęciu  - dopełnia zmysłowej całości.

Dlaczego warto posiadać kubek – art.?

Przy artystycznym kubku zatrzymujesz m.in. magię architektury, malownicze krajobrazy i specjalne szkice. Wartość posiadania przy sobie – małego dzieła sztuki – to prezencja dobrego gustu i smaku, z klimatem pobieranym z danego miasta i zakątka przyrody.

Spróbuj teraz!