menu
/
Wczytuję

Wystawy


Wystawa - indywidulana - w lęborskiej Restauracji "Poczekalnia"

W profesjonalnym tekście copywriterskim udzielasz 2 odpowiedzi: Tak! – Nie! Budowanie wizerunku wystawy wiąże się, bowiem z prezentacją  klimatycznych prac plastycznych oraz dobrze ułożonymi treściami opisującymi dane przedsięwzięcie.  

Wystawa po Zielonce- mdk - 2016

W Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku dostępna jest już do zwiedzania wystawa stanowiąca pokłosie wernisażu poplenerowego małej akademii sztuk plastycznych.  Pod hasłem „Zielonka 2016”

Wystawa po Zielonce - 2018

W MDK! 11 października 2018 roku odbywa się wernisaż prac uczestniczek letniego pleneru ”Zielony Lębork”. Mała asp z MDK-u wystawia na widok publiczny  wszystkie cudowne obrazy z elementami miejskiej architektury i namiastki:  

Wiejskie i miejskie klimaty - plener- wystawa

Mała asp pojechała  na warsztaty plastyczne do Zielonki…. Informujemy, że uczennice lęborskiego  MDK –u  ( pod opieką  Pani Aliny Walkusz) wybrały  się na plener malarski do „Trzech Dębów” w Zielonce koło Sasina.  

Oceń ”Wiejskie i miejskie klimaty” Małej asp.100 wizji artystów!

W Zielonce! Uczennice MDK-u   prezentują nowe obrazy na  plenerze ”Wiejskie i miejskie klimaty” pod  artystyczną opieką nauczyciela  – wicedyrektor placówki.. Patronat nad tym art. – przedsięwzięciem  sprawują właściciele mieszkający w gospodarstwie agroturystycznym „Trzy Dęby” w Zielonce k/Sasina.  

Malarze podsumowują Plener. Kolory lata na obrazach w ramach LDJ 2018!Galeria zdjęć.

W mieście! Plener rozpoczął się  - 19.07.2018 roku – bierze w nim udział ponad 20 artystów, malarzy z całej Polski, w tym również współorganizatorzy ze Stowarzyszenia TAK i młode, malujące uczestniczki  MDK-u w Lęborku.  

Wystawa biało- czarnych obrazów na Placu Pokoju – rok 2019!

W palecie barw! Plener rozpoczyna się 18 lipca a kończy 21 .Tematem roku 2019 jest Lębork w kolorach czerni i bieli.